Baltík 3 - programovanie pre ZŠ (6 - 15 rokov)

Baltie 4 C# - programovanie pre ZŠ a SŠ (13 - 19 rokov)

Hlavná stránka Základné informácie - Baltík 3 a Baltie 4 C# Download Metodické materiály a námety Súťaže
Školenia a iné akcie Projekt Tvorivá informatika s Baltíkom Projekt Young Developers Kontakt Odkazy

Aktuality o súťažiach
Medzinárodná súťaž Baltík
Prázdniny s Baltíkom
Vianoce s Baltíkom
Veľká noc s Baltíkom
Medzinárodná súťaž B+B

Baltík 2007 - výsledky celoslovenského finále

Späť

ťažiaci označený bledomodrou farbou majú zaručený postup na medzinárodné finále v Českej Lípe.

Kategória A

Poradie Názov tímu Mená súťažiacich Názov školy Ulica Obec Spolu
1. 2. 3.
1. Pavel Madaj Pavel Madaj     ZŠ Mariánska ul., Prievidza Mariánska ul. 554/19 Prievidza 164,08
2. MSM Michal Bali Martin Prochászka   ZŠ Benkova 34 Nitra Benkova 34 Nitra 163,28
3. Alexandra Zilkova Alexandra Zilkova     SPMNDaG Teplicka 7 Bratislava 117,41
4. Nigrovič Tomáš Nigrovič Tomáš     ZŠ Svätej Rodiny Gercenova 10 Bratislava 101,03
5. Roman Kluvanec Roman Kluvanec     ZŠ Benkova 34 Nitra Benkova 34 Nitra 92,29
6. Tím LenkaJulian Lenka Filipová Julián Vrábel   Pionierska 95 Rajecké Teplice 81,77
7. Programátorky Martina Pálešová Alexandra Šagátová Gabriela Sládková Gymnázium M.Galandu Horné Rakovce Turčianske Teplice 78,84
8. Tím SamoMaros Samuel Gavlák Maroš Janura   Pionierska 95 Rajecké Teplice 76,76
9. Rýchlikovia Patrik Zelenák Tomáš Buday   Slovenských partizánov Považská Bystrica 76,13
10. sulovci Mariana Šuľová Marián Šuľa   ZŠ Postupimská 37 Postupimská 37 Košice 74,93
11. GrandalClan Peter Kőváry Peter Tóth   Park Angelinum 8 Košice 64,61
12. Strelci Tomáš Lach Erik Cehlár Lukáš Hanzel Gymnázium M.Galandu Horné Rakovce Turčianske Teplice 63,24
13. Kosatky Cehlár René Alezár Samuel   Krosnianska 4 Košice 62,08
14. Adam Bednár Adam Bednár     Súkr. základná škola BellAmos Východná 18 Martin 59,4
15. Ignác Igor  Ignác Igor      Spojená škola Centrálna 464 Svidník 53,34
16. J+L Jonáš Jánsky Lucia Šebová   ZŠ Benkova 34 Nitra Benkova 34 Nitra 46,04
17. PC Maniaci Vaca Velásquez Franklin Sivák Ivan   Krosnianska 4 Košice 46
18. TUFI Peter Tuček Miroslav Pikula   ZŠ s MŠ T.Vansovej T.Vansovej 3 Zvolenská Slatina 44,5
19. Radoslav Bernáth Radoslav Bernáth     ZŠ Benkova 34 Nitra Benkova 34 Nitra 41,02
20. Géniovia Matej Michálek Adam Lagiň Michal Kališ Slovenských partizánov Považská Bystrica 30,72

Kategória B

Poradie Názov tímu Mená súťažiacich Názov školy Ulica Obec Spolu
1. 2. 3.
1. Original Katarína Furmanová Petra Bordášová   Gymnázium arm.gen.L.Svobodu Komenského 4 Humenné 361,57
2. Hviezdičky Nikola Hrdá Andrea Sládková Gabriela Hešková Gymnázium M.Galandu Horné Rakovce Turčianske Teplice 233,51
3. Pich Stano  Pich Stano      Spojená škola Centrálna 464 Svidník 200,69
4. S&P Slavomír Kožár Peter Czipl   Ul. 17. novembra 31 Sabinov 163,7
5. MG&Gymlet Gazdag Martin Majerčík Patrik   Gymnázium Jozefa Lettricha Jozefa Lettricha 2 Martin 153,41
6. Juraj Marák Juraj Marák     ZŠ s MŠ Hlavná 804 Podolie 152,35
7. Mafia Kristína Šefčíková Filip Mazán Jakub Roháč Gymnázium Jána Hollého Hollého 9 Trnava 141,99
8. Eso Martina Sotáková Hedviga Belcáková   Gymnázium arm.gen.L.Svobodu Komenského 4 Humenné 133,5
9. Páleniková Petra  Páleniková Petra      Gymnázium J.Kollára 2 Žiar nad Hronom 126,48
10. Barbora Solařová Barbora Solařová     Gymnázium M.Galandu Horné Rakovce Turčianske Teplice 125,47
11. The Bests Vincent Zsemlye Jaroslav Cach Zoltán Csontos Rozmarínová č. 1 Komárno 125,4
12. Tím Pluto Alexandra Kubicová Marek Maszay   Hlavná 86 Pusté Úľany 96,71
13. Adolor Adam Ulanovský Tomáš Lörinc   Park Angelinum 8 Košice 94,57
14. Uhrinec Oliver Uhrinec Oliver     Základná škola kpt. J. Nálepku Školská 2 Stupava 82,02
15. Angels Jakub Bukovčák Ján Bukovčák Mária Bukovčáková Amavet klub č. 884 Gagarinova 286/28 Nová Dubnica 79,56
16. Ján Jakubík Ján Jakubík     ZŠ Klátova Nová Ves č.351 Klátova Nová Ves 72,27
17. Sloboda Ján Sloboda Ján     Hlavná 86 Pusté Úľany 70,58
18. volosuf Marcel Bološin Juraj Suláček Lucia Peiglová ZŠ Postupimská 37 Postupimská 37 Košice 63,94
19. Buxi Andrej Bučány Martin Bučány Miroslav Ješko Gymnázium Jána Hollého Hollého 9 Trnava 61,8
20. Crazy Kristina Odziomková Daniela Rejdugová   Gymnázium Jána Hollého Hollého 9 Trnava 53,31

Kategória C

Poradie Názov tímu Mená súťažiacich Názov školy Ulica Obec Spolu
1. 2. 3.
1. Ondrej Galbavý Ondrej Galbavý     Gymnázium Golianova Golianova 68 Nitra 308,37
2. Martin Furman Martin Furman     Gymnázium arm.gen.L.Svobodu Komenského 4 Humenné 250,83
3. Martin Mikita Martin Mikita     Gymnázium arm.gen.L.Svobodu Komenského 4 Humenné 168,98
4. Maníci Mária Vargovčíková Matej Vargovčík Pavol Vargovčík Gymnázium Antona Prídavka  Komenského 40 Sabinov 147,3
5. Tridente Matúš Turičík Ľubomír Šaradín Peter Štefánek SPŠ Dubnica nad Váhom Obrancov mieru 343/1 Dubnica nad Váhom 103
6. Elejamals Peter Žiak Peter Živčic Matej Straka SPŠ Dubnica nad Váhom Obrancov mieru 343/1 Dubnica nad Váhom 74
7. BarDra Maroš Bartko Alexander Dračka   Komenského 2 Spišská Nová Ves 73,56
8. EnBuFu Lenka Lauenčíková Michal Kopčan   SPŠ Dubnica nad Váhom Obrancov mieru 343/1 Dubnica nad Váhom 65,32
9. 1AA David Antolík Patrik Čevela Tomáš Glončák ZSSE Liptovský Hrádok   Liptovsky Hradok 58,9
10. Adam Madarasz Adam Madarasz     ZŠ Kežmarská 28 Kežmarská 28 Košice 33,3
11. tim 1 Adam Sojka Marek Cingel   ZŠ svätého Augustína Moyzesova 2 Považská Bystrica 25,6
12. tim 2 Adrián Kvaššay Marek Kolek Matej Janek ZŠ svätého Augustína Moyzesova 2 Považská Bystrica 24
13. 1AB Patrik Doblej Holienka Ján   ZSSE Liptovský Hrádok   Liptovsky Hradok 24
14. Andrea Šprelingová Andrea Šprelingová     ZŠ Kežmarská 28 Kežmarská 28 Košice 21
15. Tereza Kováčová Tereza Kováčová     ZŠ s MŠ T.Vansovej T.Vansovej 3 Zvolenská Slatina 20,25
16. gymbj       Súkromné gymnázium Štefánikova 64 Bardejov 7,3

 

Späť